energizercamp

18 – 29 липня 2015 року, Національний природний парк «Бузький гард», Миколаївська область, природоохоронний наметовий табір «Енерджайзер Кемп» на р. Південний Буг.

Організатори: ММГО «Екоклуб» та Національний екологічний центр України за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля

Енерджайзер Кемп – інтерактивний майданчик для розвитку ваших еко-ініціатив, росту потенціалу та посилення взаємодії громадських екологічних об’єднань та екоактивістів, “точка входу” до екологічного руху нових активістів.

Прекрасна природа та надихаюча атмосфера Бузького Гарду дуже припали до душі нам і учасникам минулорічного кемпу, тож цього року ми збираємось знову і відкриваємо Енерджайзер Кемп для більшої кількості учасників!

І цього разу ми пропонуємо Вам долучитися до формування програми Енерджайзер Кемпу. Якщо у вас є ідея та бажання провести захід вашої організації чи еко-ініціативи на лоні природи, відкрити його для широкого кола відвідувачів, поєднати із активним відпочинком та нетворкінгом 🙂 – тоді вам на ЕнерджайзерКемп.

В нашій програмі:

 • ніяких лекцій, тільки інтерактивні формати спілкування;
 • тренінги із активізму;
 • ігри, фільми та дискусійні майданчики;
 • активний відпочинок: рафтинг, піші екскурсії, спортивне орієнтування, командні квести;
 • найкращі та найдосвідченіші екоактивісти з усієї України;
 • простір для ваших власних майстер-класів;

Основні тематичні напрямки: традиційна та альтернативна енергетика, зміни клімату, біорізноманіття та збереження природи, розвиток екологічного руху.

Будемо максимально дружні до довкілля: енергозабезпечення – сонячні панелі, душ – саморобні сонячні колектори, смачне вегетаріанське харчування.

Якщо ви громадська організація і бажаєте провести свій захід:

Для включення вашого заходу або декількох заходів в програму Енерджайзер Кемпу заповніть анкету на проведення заходів до 5 червня 2015 року за посиланням

В разі виникнення питань звертайтесь до координатора програми табору Олесі Бурдюк за адресою olesyaburdyuk AT gmail.com або тел. 067 36 36 226

Ми забезпечуємо:

 • таборову інфраструктуру (туалети, душі, навіси, столи);
 • обладнанням для тренінгів та дозвілля;
 • триразове вегетаріанське харчування (120 грн./доба з людини) або можливість готувати самостійно у спеціально відведеному місці.

На свої заходи ви можете привезти з собою учасників, які реєструються індивідуально і таборують на загальних умовах таборових учасників.

Щоб стати учасником табору, необхідно:

 • заповнити анкету учасника до 1 липня 2015 року за посиланням.
 • оплатити одноразовий реєстраційний внесок 150,00 грн. за користування інфраструктурою табору (місця для занять та прийому їжі, туалети, душ), а також харчування на таборі (120,00 грн за добу на одну особу).
 • є можливість учасникам харчуватися самостійно. Таким учасникам потрібно наперед подбати за газові/бензинові пальники або туристичні пічки тощо, а також посуд. Для індивідуального приготування їжі буде виділено окреме місце на території табору. В такому разі реєстраційний внесок учасника становитиме 150,00 грн з особи на весь період таборування.
 • доїзд та кемпінгове спорядження потрібно організувати самостійно. Ми надамо інструкцію по добиранню та поради\переліки щодо набору спорядження Організатори табору забезпечують обладнанням для тренінгів та дозвілля.
 • для зареєстрованих учасників пізніше буде повідомлено розрахунковий рахунок, на який потрібно буде сплатити реєстраційний таборовий внесок.

В разі виникнення питань звертайтесь до Олесі Бурдюк за адресою olesyaburdyuk AT gmail.com або тел. 067 36 36 226

Якщо у вас є все для участі в таборі, крім фінансової можливості – не біда! Станьте нашим волонтером на час проведення табору. Кілька годин роботи на свіжому повітрі – і ви частина нашої веселої компанії та учасник тренінгів. У нас є 8 волонтерських місць (волонтери не сплачують таборовий внесок, їм забезпечується безкоштовне харчування).

Заповніть анкету волонтера до 15 червня 2015 року за посиланням.

В разі необхідності звертайтеся до нашого незмінного коменданта табору Олега Гетуна за телефоном 096 464 88 35