Експерти Національного екологічного центру України взяли участь в ХІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Екологічна безпека держави» (з міжнародною участю), яка проходила 18 квітня 2019 року в стінах Національного авіаційного університету в м. Київ.

В заході взяли участь представники значної кількості навчальних і наукових закладів з України і закордону. Конференція «Екологічна безпека держави» проводиться з метою стимулювання обміну науковими ідеями між науковцями в сфері екологічної безпеки.

Пленарне засідання урочисто відкрив ректор Національного авіаційного університету, професор Ісаєнко В.М., який є одним зі співзасновників даного заходу. У своєму вітальному слові він відзначив важливе значення екологічної безпеки у світі зростаючих комплексних загроз.

З 2011 року в рамках конференції професором Мовчаном Ярославом Івановичем було започатковано проведення концепт-семінару з концептуальних питань у сфері екологічної безпеки, на якому молоді науковці мають змогу безпосередньо поспілкуватися із запрошеними академіками, досвідченими вченими, представниками громадських екологічних організацій.

Експерти НЕЦУ представили свої доповіді в рамках концепт-семінару «Трансформація екологічної політики України в умовах євроінтеграційних процесів».

Дмитро Гулевець розповів присутнім про «Розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні: здобутки та перспективи».

Яким чином потрібно використовувати «СЕО та ОВД як інструменти контролю для громадськості» проінформував Віталій Шаравара.

На важливості своєчасної експертної оцінки реалізації проекту «Водний шлях Е40: загрози та виклики» наголосив Георгій Веремійчик.