Аналітичний документ та рекомендації для використання в діяльності зі стратегічного планування розвитку громад розроблено в рамках ініціативи «СЕО стратегій розвитку громад як інструмент їх збалансованого розвитку». Користуватися документом можуть керівники, депутати та представники виконавчих структур органів місцевого самоврядування, керівники та співробітники департаментів регіонального розвитку ОДА, агенцій регіонального розвитку та регіональних підрозділів держземкадастру, представники громадських організацій, активісти громад, а також відповідальні працівники відповідних центральних органів виконавчої влади.

Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.», який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю авторів і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (http://eap-csf.org.ua/) – це мережа з понад 140 громадських організацій України, що відстоює українські інтереси в рамках Східного партнерства. Платформа є части-ною Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП).

Форум громадянського суспільства Східного партнерства (https://eap-csf.eu/) – унікальна багаторівнева регіональна платформа громадянського суспільства, спрямована на просування європейської інтеграції, сприяння реформам та демократичним перетворенням у шести країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні. Будучи громадським елементом СхП, ФГС СхП намагається посилити громадянське суспільство у регіоні, підвищити рівень плюралізму у публічному дискурсі та політиці шляхом сприяння демократії участі та фундаментальних свобод. ФГС СхП – це позапартійна доброчесна неурядова організація.

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) стратегій розвитку громад: шляхи подолання проблем: аналітичний документ/ Тамара Малькова, Олена Кравченко, Дмитро Іванов, Руслан Гаврилюк, Олег Перегон, Олександр Богданіс, Федір Барулін; Українська національна платформа Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. – Київ, 2021. – 19 с.

ISBN 978-617-7610-10-5

PDF | Завантажити: Дослідження