Приєднався до НЕЦУ у 2016 році. З лютого 2017 року був обраний Головою Київського місцевого відокремленого підрозділу «Вітер змін» НЕЦУ.

Освіта: В 2010 році закінчив Національний авіаційний університет. В 2016 здобув ступень кандидата технічних (за спеціалізацією – 21.06.01 «Екологічна безпека») в Українському науково-дослідному інституті екологічних проблем. Автором понад 30 публікацій.

Досвід роботи: з 2010 по теперішній час ‒ науковий співробітник лабораторії екобезпеки науково-дослідної частини Національного авіаційного університету.

Науково-експертна діяльність:

  • співвиконавець розробки «Впровадження інструментів енергоефективності на рівні громад (контекст екосистемного підходу та екобезпеки)» (2013);
  • співвиконавець досліджень «Розвиток технологій екомоніторингу і експрес-діагностики для вирішення завдань оцінки впливу транспортної діяльності на довкілля» (2015-2016);
  • співвиконавець експертного аналізу матеріалів «Оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС) проекту «Звірівницька ферма з розведення норки» (с/р Шульгівська, Петриківського району Дніпропетровської області) (2015);
  • співвиконавець аналітичних досліджень «Впливу на навколишнє середовище Південно-Української АЕС та Ташлицької ГАЕС (2016).

Професійні інтереси: Оцінка впливу на довкілля (ОВД), Стратегічна екологічна оцінка (СЕО), енергоефективні технології, альтернативна енергетика.

Мови: українська, російська, англійська.

Контакти: d.gulevets@necu.org.ua; gulevets@gmail.com.