Фото: mirror.co.uk
Фото: mirror.co.uk

Громада Кам’янського району Черкаської області вирішила опиратися будівництву пташників на своїх землях. На позачерговій сесії Кам’янецької райради 19 лютого депутати райради та представники громадськості виступили з доповідями, в яких підкреслювалася потенційна шкода від нового будівництва величезної птахоферми на Черкащині.

Депутати райради вирішили направити звернення з проханням про підтримку в цьому питанні до депутата Верховної Ради України Сергія Рудика, а також голови Черкаської обласної ради, голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Як повідомляє Кам’янська райрада, учасники засідання райради дійшли висновку, що розташування птахопідприємства на території Кам’янського району призведе до “ліквідації розвитку туристичної галузі району та до екологічної небезпеки району в цілому”.

“Подібні великі об’єкти тваринництва несуть значні потенційні екологічні загрози. Це стосується водозабору, викидів у повітря та утилізації посліду, – зазначає Владлена Марцинкевич, експертка Національного екологічного центру України. – Громади повинні самі обирати, чи вони хочуть такого розвитку подій на своїх землях. Заклики громад не приймати рішень без їх згоди мають бути почутими”.

Нагадаємо, що нещодавно був жорстоко побитий Василь Ткаченко, голова Яснозірської сільради Черкаського району, який виступав проти подібного пропонованого будівництва у с. Яснозір’я.

Більше інформації:
[1] https://necu.org.ua/facty-pro-promyslove-tvarynnyctvo/

Контакти для додаткової інформації:
+38 096 916 07 19
press@necu.org.ua