Лісорозведення - загроза існування степуАктивісти громадської кампанії «Збережемо українські степи!» видали брошуру «Лісорозведення – загроза збереженню степів», на 12 сторінках якої докладно і в той же час в доступній формі викладені причини створення кампанії проти залісення степу.

Перед виданням стоїть завдання роз’яснити наскільки важливо зберегти залишки степів і чому, здавалося б, благорода справу посадки лісу в степовій зоні є згубною для дикої природи та вкрай нераціональною з економічної точки зору.

Учасники кампанії розіслали брошуру всім підприємствам степової зони України, в бібліотеки регіону, дирекціям територій природно-заповідного фонду, контролюючим і природоохоронним органам а також всім юннатський гурткам у степових областях. Особливо організатори розсилки розраховують на відгуки юннатів, так як саме юннати є найбільш масовою аудиторією, яка має профільний біологічний і краєзнавчий інтерес. Завдяки кільком колективам юних натуралістів вже вдалося створити нові степові заказники і зупинити локальні порушення природоохоронного законодавства.

З іншого боку, серед лісників так само є досить багато свідомих людей, що люблять природу і розуміючих логіку природних процесів. Деякі з них вже приєдналися до Кампанії збереження степів. Таким чином, розсилка брошури в лісгоспи переслідує мету розвіяти ілюзію їх керівництва про те, що захисники степів – вороги лісників і довести протилежене: люди, які прагнуть зробити лісове господарство країни раціональним і ефективним.

Найбільш важливим моментом є те, що брошура видана і розіслана за власні кошти учасників кампанії та людей, які пожертвували гроші через мережу інтернет.

Учасники кампанії дякують усім, хто приєднався до збору коштів: Олексію Бурковському, Ользі Надєіній, Андрію Желєзному, Ігорю Балашову, Олександрі Шевченко, Ганні Нужній, Євгену Гаєву, Марії Чернишенко, Ярославу Мовчану, Петру Тєстову, Антону Литвиненку, Катерині Полянській та активісту, що переказав кощти, не повідомивши свого імені.

Сторінка, на якій можна отримати брошуру в електронному вигляді:
https://necu.org.ua/lisorozvedennya-zahroza-isnuvannya-stepu/

Для контактів та з питань отримання брошури звертайтесь:

Василюк Олексій
097 1000473