Завітайте на показ фільму «Барака» 30.03.2011, який буде демонструватися в «Зеленій аудиторії» (3 -213а) в рамках спільного проекту Екоклубу «Зелена Хвиля» та Національного екологічного центру України (НЕЦУ).

«Барака» – експериментальний, документальний кінофільм режисера Рон Фріке. 1992 рік. Слово «Барака» з арабської мови перекладається як «благословення». Зйомки фільму відбувалися в 24 країнах світу, протягом 14 місяців. Тривалість 96 хв. Бюджет фільму склав 4 мільйони доларів.

Опис фільму:

Фільм створено Роном Фріке (Ron Fricke) і Марком Меджісоном (Mark Magidson), велика частина музики написана Майклом Штерном (Michael Stearns). Барака – це проект з бюджетом в 4 мільйони доларів. Рон Фріке і Марк Меджінсон разом з командою з трьох осіб протягом 14 місяців побували в 24 країнах, де і зняли це дивовижний фільм. Цей фільм знято широкоформатною камерою TODD-AO 70mm, для якої Рон створив спеціальну комп’ютерну систему, що дозволяє знімати дивовижні, розтягнуті за часом кадри.

Культовий фільм. Шедевр невербального впливу на несвідоме. Світ за гранню слів. Описати Бараку складно, це щось із захоплюючим візуальним рядом і фантастичним звуковим оформленням. Це документальний фільм про природу, планету Земля і про нас з вами. Це безперервний відеоряд, до якого увійшли приголомшливі кадри красивих місць Землі, це незвичайні ритуальні обряди різних племен, це зйомки життя в місті і багато іншого.

Дивлячись цей фільм, мимоволі задумаєшся про долі людей, про тлінність існування, про надзвичайно схожості людей незалежно від місця проживання. Глядач відчуває більшість почуттів притаманних людині від радості і жаху, до розчулення і жалості. І все це без єдиного слова! Схоже місце йому в рубриці ‘фотографія’ тому, що його можна дивитися і вчитися і композиції, і кадруванню, і портретній зйомці.

Прийди і дізнайся як виглядає Фотографія Життя!!!

Показ фільму відбудеться в середу, 30го березня, о 18.00 в 3 корпусі, каб. 213 (Зелена аудиторія) НаУКМА

Конт. тел.: Фатікова Марія 0956028606

Cлідкуйте за анонсами: pryroda.in.ua/zk/