red-deer

17 червня, о 14.00 під стінами Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики (м. Київ, вул. Шовковична, 4) відбудеться акція зоозахисників та активних громадян, які виступатимуть проти полювання у вольєрах та збільшення площі мисливських угідь.

Активісти влаштують вуличну акцію перед засіданням Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. На цій зустрічі члени Комітету можуть прийняти Проект Закону №2927 «Про раціональне використання, відтворення, охорону тваринного світу», який дозволить вольєрне полювання в Україні та лобіює збільшення площі мисливських угідь.

Відповідно до статті 20 цього законопроекту так зване вольєрне полювання у мисливських угіддях буде дозволено без будь-яких обмежень щодо сезону та часу полювання.

«Збільшення площі для елітного полювання призведе до обмеження прав людей щодо вільного пересування природними територіями та посилить безконтрольне знищення тварин», – говорить координатор зоозахисної діяльності Національного екологічного центру України Наталя Вишневська.

Захисники дикої природи пікетуватимуть Комітет з екологічної політики з вимогою повністю відхилити Проект Закону №2927 «Про раціональне використання, відтворення, охорону тваринного світу».

Контакти:

Наталя Вишневська
Координатор зоозахисної кампанії Національного екологічного центру України
Тел.: +38 (098)257-61-76
nataliavishnevska AT gmail.com

Контакти для акредитації:

Вікторія Білаш
прес-секретар Національного екологічного центру України
Тел.: +38 (098)913-83-29,
Email: press AT necu.org.ua