9 вересня 2013 року відбудеться акція “Людське життя, а не швидкість автомобіля!”, організована Асоціацією велосипедистів Києва та Національним екологічним центром України.
Реабілітація дороги Київ-Чоп дозволила автомобілістам швидше і комфортніше долати відстань територією України, але при цьому зробило нестерпним життя громад, що живуть обабіч дороги. Усі гроші було витрачено на дорожнє полотно, швидкості збільшились, а пішохідна інфраструктура залишилась в зародковому стані. Перетнути дорогу – це смертельно небезпечна пригода.
Уже більше року НЕЦУ бореться з халатністю дорожників.
Село Болярка, Житомирського району, Житомирської області, стало уособленням всіх проблем, що спіткали громади, що живуть обабіч траси. Тут про пішоходів “забули” взагалі, оскільки не побудували тротуари і пішохідні доріжки, тобто для того, щоб пройти по селу, люди вимушені йти по проїжджій частині, поруч з вантажівками, що мчать на шаленій швидкості.
Просимо вас або вашу громадську організацію підписати петицію щодо забезпечення реальної безпеки дорожнього руху на трасі М06 Київ-Чоп та будівництва необхідних переходів та пішохідних доріжок уздовж траси:
http://www.petitions247.net/m07
Акція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури 9 (під офісом Укравтодору), о 8:30 ранку. Приєднуйтесь до нас, ваша підтримка для нас багато важить. Якщо ви хочете допомогти з проведенням та організацією акції, будь ласка, зв’яжіться з організаторами (miskun@bankwatch.org Альона Міскун, isbondarenko@gmail.com Ірина Бондаренко).