Агропромисловість наступає: жінки та навколишнє середовище

Як живеться жінкам в українських селах? Як екологічні, економічні та соціальні фактори формують життя жінок у сільській місцевості?

До Міжнародного дня сільської жінки Національний екологічний центр України (НЕЦУ) та кафедра соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» проведуть круглий стіл на тему умов життя жінок в українських селах.

У рамках круглого столу експерти презентують результати соціологічного дослідження «Агропромисловість наступає: жінки та навколишнє середовище. Соціально-гендерний вплив агропромислових об’єктів на сільських жінок». Мета дослідження – з’ясувати, з якими гострими екологічними та соціальними проблемами опиняються жінки у селах.

Учасники круглого столу візьмуть участь в обговоренні тенденцій розвитку агросектору України, що стає все більш індустріалізованим. Також на заході буде піднята тема формування розвитку сільського господарства в Україні міжнародним інституціями та викликів, які це може створити для життя громад і, зокрема, сільських жінок.

Учасники круглого столу:

Тамара Марценюк, кервіниця дослідження, кандидатка соціологічних наук, доцентка НаУКМА,
Студенти та студентки кафедри соціології НаУКМА,
Галина Скарга, голова ВГО «Спілка сільських жінок України»,
Владлена Марцинкевич, координаторка міжнародної мережі “Бенквоч”,
Коломієць Наталія, експертка з охорони наволишнього середовища НЕЦУ

Модеруватиме захід журналістка Громадського радіо і Української правди Ірина Славінська.

Для участі запрошуються соціологи, екологи, науковці, журналісти та всі охочі взяти участь у круглому столі. Реєстрація на захід відкрита до 9 жовтня 2015 року за посиланням http://goo.gl/forms/GZqlQdAvcB, або за телефоном 0935951094 (Ганна Гуз, НЕЦУ). Участь у заході безкоштовна.

Круглий стіл відбудеться 13 жовтня 2015 року з 9:00 до 13:00 у просторі «Часопис» (м. Київ, вулиця Льва Толстого, 3).

Захід проводиться за підтримки Шведського товариства охорони природи та Фонду розвитку демократії ООН.

SSNC
UNDEF_logo_highresolution