24 липня 2006 р. з 10:00 до 13:00 організації — учасниці громадської акції «Зелений Майдан» запрошують зацікавлених журналістів до біло-зеленого намету «Зелений Майдан» (розташованого на Майдані Незалежності), щоб розповісти про неполітичну громадську акцію «За екологізацію української політики».

До рішучих дій екологів підштовхнуло хронічне ігнорування владою звернень, протестів, акцій та пропозицій громадськості щодо покращання стану довкілля в Україні і дотримання вимог природоохоронного законодавства.

Усі спроби інтегрувати природоохоронну складову до державної політики не знайшли відгуку у нової влади, так само як не знаходили у старої.

Громадські організації, як і раніше, не можуть впливати на процес прийняття рішень, що стосуються довкілля. Процедури проведення консультацій з громадськістю не виконуються. Тим часом екологічна криза в Україні продовжує поглиблюватися. Учасники акції вбачають причиною цього байдужість як минулої, так і теперішньої влади до збереження природних ресурсів держави та до здоров’я і благополуччя власних громадян. Ініціатори акції переконані, що така байдужість є виявом анти-патріотизму.

Зелено-майданівці висвітлять мету влаштування акції та план заходів.

Контакти:

Тел.: 278-77-49, (067) 465-70-46, Ганна Голубовська-Онісімова
Тел.: 238-62-60, моб. (050) 545-75-74, Віктор Мельничук