15 серпня – всесвітній день дій «Безвугільний ЄБРР»Світовий рух за припинення субсидування викопного палива досяг перших вагомих результатів. Цього місяця Світовий банк, а за ним і Європейський інвестиційний банк, зробили перші кроки у боротьбі зі змінами клімату. Вони обмежили фінансування вугільних проектів, які забруднюють наше повітря та воду й загрожують життю на нашій планеті.

Але Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) – ще одна міжнародна установа, яка розпоряджається грішми платників податків, – наразі «тягнеться у хвості» і все ще не ввів реальних обмежень на інвестування у викопне паливо.

Приєднуйся сьогодні до всесвітнього дня дій «Безвугільний ЄБРР» та скажи «ні» вкладанню твоїх грошей у вугільні проекти!

Підпиши петицію міжнародного кліматичиного руху 350.org http://act.350.org/sign/EBRD/

У липні ЄБРР розпочав консультації щодо своєї нової енергетичної політики, яка буде вказувати напрямки та принципи фінансування протягом наступних 3-5 років.

Оновлена енергетична стратегія ЄБРР дуже слабо лімітує фінансування банком викопних палив, зокрема вугілля. Європейські активісти вимагають значних доопрацювань, зокрема введення цілей по зниженню викидів СО2 та встановлення конкретних амбітних цілей з підтримки відновлюваної енергетики та проектів із підвищення енергоефективності.

Якщо ми разом переконаємо ЄБРР відмовитися зараз від подальшого інвестування у вугілля – вивільняться значні кошти на розвиток сектору відновлюваної енергетики, зокрема в Україні.

Зроби так, щоб твій голос почули сьогодні!

Постав свій підпис під петицією 350.org
http://act.350.org/sign/EBRD/ та залиш свій твіт @EBRD за хештегом #CoalFreeEBRD.

Більше про рух за припинення субсидування викопного палива, читайте на сайті НЕЦУ: http://goo.gl/6wsZ41