За півтора тижні майже усі духовні лідери України молитимуться за збереження життя на Землі з огляду на глобальні зміни клімату. Духовне служіння пройде 10 жовтня 2010 (10/10/10) у рамках Global work party – глобального святкування всесвітнього Дня дій на захист клімату та найбільшої в історії практичної екологічної акції під егідою міжнародного руху 350.org.

Активісти Кліматичного руху України разом з іншими екологічними організаціями, зокрема, Національним екологічним центром України, звернулися до численних релігійних громад та духовних течій із проханням підтримати цю ініціативу – 10 жовтня виконати духовне служіння, яке буде притаманне саме цьому релігійному напрямку. На їхній заклик відгукнулися представники різних віросповідань і конфесій.

Так, 10 жовтня, починаючи з 10:00, про захист клімату, довкілля і життя на планеті згадають у таких духовних місцях: в усіх церквах Київської архиєпархії Української греко-католицької церкви, у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі (Українська православна церква Київського патріархату), Київсько-Житомирської дієцезії (Римо-католицької церкви), в Німецькій Евагнельсько-Лютеранській общині Святої Катерини, в головній мечеті Києва. Також у цей день медитуватимуть у центральному храмі Товариства Свідомості Крішни, на Асамблеї миру у Криму (Університет менеджменту Махаріши) та у центрі “Новосвіт”. Список відкритий до поповнення.

У день духовного служіння 350 разів проб’ють дзвони у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі, а о 12:30 на Михайлівській площі активісти проведуть акцію “Відкрий своє серце Планеті”. Кожен бажаючий зможе символічно розкрити велике біле серце.

Відео-ролик закликів духовних лідерів:
http://www.youtube.com/watch?v=aCDx8NB6Rx0

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до:

Любов Єремічева,
063-628-67-57
063-628-67-57
jeremicheva AT gmail.com

Тіна Пересунько
068-358-41-20,
tina.peresunko AT gmail.com