energiya-zmin

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) спільно з Українською молодіжною кліматичною асоціацією (УМКА) розпочинають набір учасників четвертого екологічного освітньо-практичного форуму «Енергія змін» (PowerShift), який відбудеться 26-29 листопада у Києві.

Форум “Енергія змін” збере 100 учасників зі всієї України, які цікавляться питаннями енергетики, довкілля та екології. Під час навчальних сесій гості форуму отримають нові знання з проектного менеджменту і фандрейзингу, більше дізнаються про енергоефективні заходи та проблеми зміну клімату. Крім того, велика частина форуму буде відведена для знайомства між учасниками та налагодженню між ними партнерських зв’язків.

Спікерами «Енергії змін» будуть більше 20 провідних експертів у сферах енергетики, енергозбереження, екології. Серед них – Кжиштоф Герульські (представник Європейської Комісії, експерт з енергоефективності), Ірина Ставчук (експерт зі зміни клімату), Андрій Зінченко (громадський діяч у сфері енергоефективних інновацій ), Олександр Кучерявий (архітектор енергоефективних будинків) та Олексій Хабатюк (експерт з енергетики). Детальна програма.

Подія у мережі Фейсбук: http://on.fb.me/1Mrdv3L.

У неділю 29 листопада учасники «Енергії змін2015» матимуть унікальну нагоду приєднатись до всесвітнього Кліматичного маршу.

Під час форуму всім учасникам забезпечується харчування, учасникам з інших міст – проживання. Організаційний внесок становить 350 гривень, для студентів – 250 гривень. Для груп учасників також є знижки.
Для учасників з інших міст можлива часткова компенсація проїзду.

Реєстрація: http://goo.gl/forms/yhGWcVEB2t

Дедлайн подачі заявок: 23 листопада 2015 року.

Організатори: Національний екологічний центр України (НЕЦУ) спільно з Українською молодіжною кліматичною асоціацією (УМКА) за підтримки Європейського Союзу у рамках проекту «Розвиток енергетичного сектора на користь суспільства», представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та Міжнародної організації 350.org.

Контакти:

Ольга Фурсік,
Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА)
olgafursik@gmail.com