3 квітня о 17 годині в місті Обухів відбудуться громадські слухання “щодо проходження Великої кільцевої автомобільної дороги навколо міста Києва територією Обухівського району”. Слухання пройдуть у приміщенні районного центру культури і дозвілля, вул Київська, 119.

Представники Нацонального екологічного центру України (НЕЦУ), що планують взяти участь у слуханнях, очікують отримати вичерпні відповіді на такі питання:

  • Чому, незважаючи на протести населення і влади міста Українка, в безпосередній близькості від якого планується будівнцтво ділянки швидкисної автодороги, досі не розпочато розробку альтернативних варіантів?
  • Яким чином і коли зацікавлена громадськість зможе отримати можливість ознайомитися з матеріалами Оцінки впливу на навколишнє середовище проекту (ОВНС) та подати свої зауваження, які мають бути враховані у екологічній експертизі проекту?
  • Чому слухання щодо проекту державної ваги, обговорення ділянки, що наразі викликає найбільше суперечок і протистояння, організовано похапцем, оголошено лише за тиждень, маленькою заміткою в одній районній газеті?

НЕЦУ запрошує представників ЗМІ сприяти достовірному висвітленню громадських слухань та своєю увагою спрямувати їх проведення у конструктивне русло.

За додатковою інформацією щодо слухань прохання звертатися до Обухівської районної державної адміністрації.
телефон: (04472) 5-03-39, 5-03-38