У четвер 30 березня о 13:30 в Білій залі Будинку кіно (вул.Саксаганського 6) відбудеться круглий стіл “Сільське господарство – екологічний виклик чи надія для людства?”.

У круглому столі візьмуть участь  представники Національного екологічного центру України (НЕЦУ), Української мережі сільського розвитку, “Органічної України”, “Пермакультури в Україні” та сільських громад.

В ході круглого столу планується обговорити ряд питань, що цікавлять сьогодні багатьох українців – де, ким, як були вирощені продукти для нашого столу; який зв’язок це має із такими глобальними викликами як голод, бідність, соціальна нерівність та зміна клімату. Також планується обговорити те, як кожен з нас може вплинути на баланс між зростаючими потребами у виробництві продуктів та екологічною і соціальною безпекою. 

На заході буде можливість поспілкуватись із представниками сільських громад, що перші зіткнулися з наслідками великого аграрного виробництва.

Нагадаємо, сучасне промислове сільське господарство є одним з найбільших забруднювачів довкілля та чинником, що провокує зміну клімату – галузь відповідальна за майже 25% усіх парникових газів.

Презентація відбудеться в рамках правозахисної програми Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.