У четвер 19 квітня Національний екологічний центр України оприлюднить підсумки круглого столу у Верховній Раді України, присвяченого екологічним аспектам розвитку української гідроенергетики. На круглому столі, ініціатором якого був Національний екологічний центр України, розглянуто впливи на довкілля об’єктів гідроенергетики, а також наслідки, які очікуються від реалізації  Програми розвитку гідроенергетики до 2026 року, затвердженої Кабміном. Як наголошують експерти Національного екологічного центру України, що проаналізували документ в рамках проекту, фінансованого Європейським Союзом і Міжнародним фондом «Відродження», поява нових ГЕСів та ГАЕСів матиме негативний вплив на довкілля, річки, ландшафти, об’єкти культури та землі громад. Відтак, розвиток гідроенергетики України не відповідає європейським пріоритетам України і несе загрози довкіллю та людям.

Що? – Прес-конференція «Гідроенергетика в Україні нестиме загрози довкіллю та людям, доки не стане європейською»

Де? –  у прес-центрі Укрінформу за адресою: вул. Б. Хмельницького, 8/16, (м. Театральна), конференц-зала, 1 поверх.

Коли? – 19 квітня об 11.00

Учасники: заступник міністра екології та природних ресурсів Василь Полуйко, голова Національного екологічного центру України Руслан Гаврилюк,

Вхід – за редакційними посвідченнями, додаткова інформація за тел. 223-17-16

Круглий стіл у Верховній Раді 
«Екологічні аспекти розвитку гідроенергетики в Україні» 
у середу, 18 квітня 
проводить Комітет ВР з питань екологічної політики, природокористування та  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи за ініціативи Національного екологічного центру України.

http://rada.gov.ua/preview/anons_acred/156363.html, http://komekolog.rada.gov.ua/news/Povidomlennja/74298.html

(З питань акредитації на круглий стіл звертатися до прес-служби Верховної Ради)

Прес-конференція відбудеться в рамках проекту «Розвиток гідроенергетики України – громадський аналіз в контексті євроінтеграційних процесів», який виконується під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС і Української національної Платформи Форуму Східного Партнерства, та фінансується Європейським Союзом і Міжнародним фондом «Відродження» у рамках проекту «Громадська синергія». Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».