ee-uaЗапрошуємо Вас на прес-конференцію, присвячену енергетичній безпеці України. Захід відбудеться 7 серпня (четвер) о 13.30 в Українському кризовому медіа-центрі за адресою: вул. Інститутська, 4, 3-й поверх готелю «Україна».

Щорічно Україна втрачає 185 млрд. грн. через неефективне використання енергії. Але частка населення (житлового фонду) в цих втратах – лише 35%. Що робити з іншими 65%? З бізнесом, із комунальним сектором? Як звільнитися від енергетичної залежності від Росії? (України залежна від Росії в частці газу на 56%, тоді як по ядерному паливу – на 100% Кожна 2-а кіловат-година – гроші в кишеню агресора).

На прес-конференції буде представлений:

  • чіткий алгоритм із 10 кроків, які дозволять швидко й безболісно рефорормувати сферу енергозбереження в Україні.
  • поради для населення: як зменшити рахунок за комунальні послуги на 2500 тис. грн. щорічно.

Серед спікерів:

  • Поліна Башкіна, громадський координатор ініціативи.
  • Артур Денисенко, експерт Національного екологічного центру України.
  • Волонтери ініціативи Energy Evolution UA

Для акредитації звертайтесь, будь ласка, до Ірини Кучук, kuchuk.iryna@gmail.com, 050 385-09-03.

Інформаційна довідка про проект:
Energy Evolution.UA – це волонтерська ініціатива з розвитку культури енергоспоживання українців, що реалізується за експертної підтримки Національного екологічного центру України (НЕЦУ).
Проект не рекламує альтернативні джерела енергії, не має відношення до лобіювання законопроектів чи політичних сил. Його мета – енергетична еволюція України і виховання свідомості громадян щодо необхідності розумного споживання ресурсів. Довгострокова ціль – енергетична незалежність України.