22 грудня о 13 годині в приміщенні інформаційного агентства “Інтерфакс” (вул. Рейтарська 8/5А) відбудеться прес-конференція на тему: “Громадські активісти, екологи, вчені, митці, діячі культури оголошують Всеукраїнську громадянську кампанію протесту проти затвердженої урядом Гройсмана “Програми розвитку гідроенергетики” та планованого будівництва Канівської ГАЕС”.

Під час прес-конференції буде оприлюднено Звернення до влади, активістів, вчених, громадськості, міжнародних фінансових установ та екологічних організацій з вимогою до влади накласти мораторій на “Програму розвитку гідроенергетики” та будівництво Канівської ГАЕС і провести міжнародну наукову оцінку цих планів. Також будуть оголошені результати соціологічного дослідження про поінформованість та розуміння населенням сіл Канівського району планів будівництва ГАЕС та наслідків.

Учасники: голова НЕЦУ, доктор біологічних наук Ярослав Мовчан (у режимі відеозвернення), заступник голови Громадської ради при Держводагентстві Віктор Мельничук, менеджер з екополітики ВЕГО “Мама-86” Галина Олійникова, координатор з екополітики українського представництва WWF Світлана Матус, кінорежисер Михайло Іллєнко та інші діячі культури. (список доповнюється)

Контакти для додаткової інформації:

Дмитро Іванов
+38 (066) 215-95-46