Солом’янська РДА запропонувала для побудови дельфінарію частину парку Відрадний.

Про це повідомили активісти Національного екологічного центру України.

“Переписка з органами влади виявила тривожний факт: Солом’янська райдержадміністрація запропонувала інше місце для будівництва дельфінарію – на території парку Відрадний”, – повідомили активісти.

Як повідомив НЕЦУ начальник Головного управління економіки та інвестицій КМДА Ігор Довбань, “Солом’янська райдержадміністрація подала до Головного управління економіки та інвестицій низку інвестиційних пропозицій, в тому числі “Реконструкція парку “Ландшафтний” з облаштування атракціонів на розі вул. Солом’янської та вул. Волгоградської в Солом’янському районі” та “Будівництво дельфінарію за адресою вул. Героїв Севастополя, 35 у Солом’янському районі”.

Однак у НЕЦУ заявляють, що такі рішення є подвійним порушенням законів.

“Запропоноване Солом’янською РДА будівництво дельфінарію на вул. Героїв Севастополя, 35 – це подвійне порушення закону. По-перше, парк “Відрадний”, який знаходиться за цією адресою, згідно з чинним Генпланом є зеленою зоною загального користування рекреаційного призначення”, – сказав представник НЕЦУ Олег Андрос.

З презентації проектів Київського інвестфоруму, що пройшов 29 березня. Фото Української правди. Київ

По-друге, за його словами, неясно, звідки власники потенційного дельфінарію візьмуть дельфінів. Ці тварини в неволі практично не народжуються, а вилов дельфінів заборонений законом “Про Червону книгу” та наказом Мінприроди”, – сказав.

Джерело: kiev.pravda.com.ua