Екоклуб “Зелена Хвиля” та Національний екологічний центр України продовжує проект “Екочитання” та “Зелений кінотеатр”, і цього разу ми будемо показувати фільм “Океани”.

Майже три чверті поверхні земної кулі вкриті водою. “Океани” пропонують глядачеві зазирнути у чарівний підводний світ, який досі лишається однією з найбільших загадок для людства. Революційний фільм від Жака Перрена, творця “Птахів” і “Мікрокосмосу”.

Цей фільм не просто навчальний посібник з екології — він не має аналогів, приголомшливо красивий, документальний блокбастер, який показує, що людям є що втрачати.

Фільм об’єднав десятки організацій: роботі над фільмом сприяли Європейське космічне агентство, Військово-морський флот Франції, Міноборони Франції, не кажучи вже про наукові інститути різних країн. Завдяки режисерам вчені змогли побачити об’єкти своїх досліджень так, як не бачили ніколи.

У результаті навіть досвідчені фахівці були вражені отриманим матеріалом. “Океани” вже стали хітом прокату, потрапивши в топ-10 найкасовіших фільмів вікенду у Франції, США та Канаді.

Завітайте до нас 15 грудня 2010 року, о 18.00 в 3 корпусі, каб. 213 (Зелена аудиторія) НаУКМА (Контрактова площа)

Для контактів:
Василюк Олексій,
097 1000 473
vasyliuk at gmail.com
www.necu.org.ua
www.pryroda.in.ua/step

Альона Тарасова,
listovert at gmail.com
http://ecoclubua.com
www.conservation.in.ua