Національний екологічний центр України (НЕЦУ) захищає у Вінницькому окружному адміністративному суді інтереси Заозерненської громади від планів “Миронівського хлібопродукту” (МХП) по будівництву нових потужностей на території цієї громади.
10 серпня у Вінниці відбудеться чергове судове засідання цієї резонансної справи, якій потрібна належна громадська та медійна увага.

На сьогодні вже відбулося декілька засідань Вінницького окружного адміністративного суду за позовом НЕЦУ до Тульчинської районної державної адміністрації щодо скасування її розпорядження, яким затверджено план земельної ділянки під будівництво нового курника по вирощуванню більше мільйона курей-бройлерів. НЕЦУ та місцеві активісти вважають, що даний план затверджений у незаконний спосіб, оскільки він базується на громадських слуханнях, що пройшли з порушеннями.

Фактично, даний судовий процес є прецендентом та спробою домогтися, щоб думку громади села Заозерного дослухались.

До сьогодні громада активно зверталась до всіх органів влади, проте, безрезультатно. І хоч наразі на Зозерненських землях вже повним ходом йдуть будівельні роботи для бригади з вирощування курей-бройлерів №47, а саме, знятий ґрунт, встановлено каркаси курників, підготовлена газова інфраструктура, НЕЦУ переконано, що права громади будуть захищені, а суд винесе справедливе рішення.

Запрошуємо усіх небайдужих та журналістів прийняти участь у наступному судовому засіданні.

Судове засідання відбудеться 10 серпня о 9:00 за адресою м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14


За додатковою інформацією звертайтесь:

Тамара Харчилава,
Фахівець по роботі з місцевими ініціативами
тел. 068 515 3380