Перформанс-акція «Лічильник – пігулка від корупції в енергетиці»

У вівторок – 3 листопада, о 10:00 біля Маріїнського палацу (вул. Михайла Грушевского, 5а) відбудеться акція за термінове прийняття закону, який має вирішити проблему встановлення лічильників тепла у всіх будинках з централізованим опаленням.

Під час акції картонні моделі будинків будуть шукати біля парламенту своїх вірних та чесних друзів – лічильників. Саме завдяки ним будинки зможуть економити кошти на опаленні та побороти корупцію в енергетиці. Протягом перфомансу мешканці картонних будинків будуть пояснювати депутатам та журналістам, чому необхідно встановити лічильники і чому це важлива складова для енергетичної незалежності України.

Учасники перформансу «Лічильник – пігулка від корупції в енергетиці» з плакатами вимагатимуть від депутатів прийняти рішення про обов’язкове встановлення лічильників, оскільки це позитивно вплине на реформування енергетичного сектору та наблизить Україну до енергонезалежності.

Законопроект про комерційний облік тепла та води у сфері житлово-комунального господарства розробили експерти Реанімаційного пакету реформ (РПР) та Національного екологічного центру України (НЕЦУ). Даний документ написаний відповідно до європейських вимог про облік тепла та гарячої води у всіх будинках.

Акція «Лічильник – пігулка від корупції в енергетиці» не має жодного стосунку до Тарифного майдану та була запланована ще у вересні для того, щоб звернути увагу парламентарів на проблему відсутності обліку тепла на рівні будинків.

Контакти для акредитації:

Вікторія Білаш
прес-секретар Національного екологічного центру України
Тел.: +38 (094) 927-02-18
Email: press AT necu.org.ua