Земельна комісія Київської міської ради у середу, 5 липня, під тиском громадськості прийняла рішення відправити на доопрацювання проект детального плану території масивів Воскресенки та Райдужного.

«Проблема цього плану у тому, що пропонується будувати неефективний, технічно застарілий з’їзд з Подільсько-Воскресенського мосту, який не буде інтегрований з існуючим громадським транспортом з Троєщини та Курнатовського, створить додаткові затори на бульварі Перова, зруйнує єдину зону відпочинку тисяч мешканців – озеро Радунка», говорить Ірина Ставчук, громадська активістка, мешканка Воскресенського масиву.

Перед засіданням комісії активісти Воскресенки та Райдужного масивів провели акцію під стінами Київської міської державної адміністрації з метою привернути увагу громадськості до проблеми забудови цих масивів.

Під час засідання Земельної комісії Віктор Петрук з департаменту транспорту КМДА повідомив про те, що вийшло розпорядження Віталія Кличко про розгляд альтернативних варіантів з’їздів з Подільсько-Воскресенського мосту і розробку відповідних розрахунків. У вересні очікується техніко-економічне обгрунтування, а в листопаді 2017 заплановано проведення відповідної державної експертизи.

«Нас турбує, що процеси прийняття детальних планів територій відбуваються без належного інформування та залучення громади – врахування їх потреб, їх побажань, не проводяться громадські обговорення. В результаті розвиток території нашого району по факту означає, в першу чергу, будівництво нових багатоповерхівок», – говорить Валентина Калмикова, громадський активіст, мешканка Райдужного району.

Контакти:

Ірина Ставчук
095-273-26-73
is AT necu.org.ua

Валентина Калмикова
050-440-25-95
valentinaklmk AT gmail.com