Проект «Екосистемний підхід до гідроенергетики» має на меті сприяти інтеграції екосистемного підходу та розроблених екосистемних послуг у процес прийняття рішень щодо розвитку гідроенергетики, а також в інтегроване управління водними ресурсами у країнах Східного партнерства. Такий підхід допоможе комплексно оцінити вплив об’єктів гідроенергетики на довкілля, що надзвичайно актуально у зв’язку із загрозливими планами масштабного будівництва нових гідроелектростанцій.

Ціль проекту «Екосистемний підхід до гідроенергетики» – сприяння впровадженню екосистемного підходу в процедури СЕО і ОВД, передбачені горизонтальними директивами ЄС та відповідними конвенціями, сторонами яких є держави Східного партнерства, для обґрунтованої можливості реалізації планів, програм і проектів в області гідроенергетики і комплексного управління водними ресурсами.

Поданий постер надає коротку змістовну інформацію щодо проміжних результатів проекту та стану імплементації екосистемного підходу у країнах Східного партнерства.

A1_Poster_5mmBleeds_CMYK_03

Завантажити: Постер проекту «Екосистемний підхід до гідроенергетики: сприяння реалізації європейських вимог до розвитку гідроенергетики в країнах Східної партнерства».pdf

English version