UPD: Увага, акція відбудеться 21 вересня!

День без авто21 вересня 2008 р. в Києві відбудуться святкові акції в рамках Всесвітнього дня без авто (World Carfree Day). Цей день відзначається у сотнях міст на чотирьох континентах – нарешті до цього процесу долучається й Україна! Найбільшою і найпомітнішою акцією Дня без авто в Києві буде велопарад, учасниками якого запрошуємо стати і ВАС!

14:30 – Збір учасників під Аркою дружби народів (Європейська пл.)
15:00 – Старт за маршрутом Поділ – Троєщина – Дарниця – Ленінградська пл. – міст Патона – Печерськ
16:30 – Фініш велопараду в Маріїнському парку

Довжина дистанції – 26 кілометрів, середня швидкість – 15 кмгод. Рух колони буде організований за допомоги регулювальників-волонтерів та супроводу автомобілів ДАІ.

По завершенні велопараду в Маріїнському парку відбудуться розважальні та інформаціні акції (відкриті змагання з фігурного водіння велостипеда, виставка кастом-байків, показ фільмів), а о 18:00 розпочнеться безкоштновний концентр на літній сцені Маріїнського парку – виступатимуть гурти “Крихітка Цахес”, “Пропала грамота” та “Мартові“.

Учасники Дня без авто демонструватимуть суспільству альтернативні засоби пересування містом, якими є велосипед та громадський транспорт, та закликатимуть автомобілістів Києва бодай на один день – 22 вересня – відмовитися від газенвагенів на користь велосипедів та тролейбусів!

Організаторами свята є Мистецька агенція АРТПОЛЕ, Асоціація велосипедистів Києва та Велоклуб КПІ “Велокс”.

Детальна та актуальна інформація на сайті: www.carfree.org.ua