Запрошуємо на тренінг для активістів кліматичного руху 350.org. 350.org є глобальною кампанією під керівництвом жителів планети, дії якої спрямовані на посилення міжнародних зусиль з подолання кліматичних змін та об’єднання регіональних ініціатив по всій планеті. Дізнатись про діяльність 350.org в світі – www.350.org та в Україні http://world.350.org/ukraine.

Тренінг буде присвячено ряду актуальних питань: науці змін клімату, методам попередження змін клімату та політичними процесами в цій сфері, проектному менеджменту, навичкам командної роботи та роботи зі ЗМІ.

Тренінг орієнтовано на молодих активних людей, які небайдужі до проблем змін клімату, мають досвід громадської роботи в сфері екології та протидії змінам клімату або бажають такий досвід отримати.

До участі запрошуються передусім особи, що приймали участь в організації акцій 350.org в Україні, а також ті, хто ще не приєднався до кліматичного руху, але розділяє його цінності і має високу мотивацію до участі.

Тренери:

Олег Ізюменко, Швеція, Wake-Up Call

Ірина Ставчук, Україна, Робоча група еко-НГО зі змін клімату

Юлія Маклюк, Україна, 350.org в регіонах України.

Проживання та харчування (вегетаріанське меню) забезпечується організаторами. Проїзд до Києва оплачується учасниками самостійно.

Подати заявку на участь в тренінгу можна заповнивши анкету за адресою:
http://bit.ly/eTWA1Z до 6 лютого.

Контакти:

Тетяна Шевчук
0977951590
0638113002
training350.ua@gmail.com

Проект здійснюється за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та Національного екологічного центру України.