Час: 18 червня, 15.45

Місце: Київ, арка Дружби народів, поблизу “Енергоефективного будинку”

Під час відкриття Європейського тижня енергоефективності під аркою Дружби Народів група громадських активістів звернеться до представників ЄС та України із закликом підтримувати в Україні розвиток альтернативних відновних джерел енергії. Члени громадських організацій та молодь розіграють перформанс, у якому покажуть, що хоча в Україні традиційно більшість енергії виробляється на викопному паливі, кращий вибір – зелена енергетика.

Акцію підтримають у Ріо, Сіднеї, Лондоні та Нью-Делі – більше 1 мільйону підписів за відміну субсидування викопних видів палива буде передано приймаючим рішення. Цю кампанію, приурочену до Саміту Землі у Ріо-де-Жанейро, також підтримають сотні тисяч користувачів соціальної мережі Твіттер, пересилаючи повідомлення із хеш-тегом #EndFossilFuelSubsidies.

Все більше прикладів європейських країн надихають на те, що є можливості замінювати шкідливі для навколишнього середовища джерела енергії на відновні. Так, у травні цього року у Німеччині було побито рекорд – 50% споживання енергії було забезпечено за допомогою сонячної енергії.

Додаткова інформація:

http://climategroup.org.ua/wp-content/uploads/2007/07/problemy-ugleproma.pdf

Сайт 350 про субсидії російською
http://world.350.org/russian/subsidies/

та міжнародний http://endfossilfuelsubsidies.org/

Новини від активістів у Ріо на КліматІнфо
http://www.climateinfo.org.ua/content/golos-ukrajnskoj-molodi-na-samiti-zemli-v-rio

https://necu.org.ua/

Home

Контактні особи:

Ольга Мончак, 350 Україна
(096) 111-25-44

Владлена Марцинкевич, НЕЦУ
(066) 731-26-57