До 22-ої річниці Чорнобильської катастрофи Національний екологічний центр України запрошує на костюмовану акцію “НІ новим Чорнобилям!”

Костюмована акція відбудеться 26 квітня (субота) 2008 з 10.30 до 13.00 під Міністерством палива та енергетики (вулиця Хрещатик, 30 на розі з вул. Прорізною).

Наразі чиновники не зробили гідних висновків з Чорнобильської катастрофи і планують будувати нові атомні реактори, розробляти нові родовища урану та накопичувати радіоактивні відходи, підвищуючи цим небезпеку для суспільства та природи за кошти платників податків.

Тому ми звернемось до людей за підтримкою зі словами : «Пам’ятай Чорнобиль! Ні новим реакторам!», вдягнені у респіратори / захисні комбінезони, роздаватимемо листівки з інформацією щодо загроз, пов’язаних з подовженням експлуатації старих та побудовою нових атомних реакторів, пропозиціями щодо безпечнішого вирішення енергетичних питань та закликами до енергозбереження.

Ми пропонуватиме перехожим підписати листівки із проханням до Президента України відмовитися від розвитку атомної енергетики і надати підтримку енергозбереженню та альтернативним джерелам енергії.

Не залишайтесь байдужими! Приходьте в суботу о 10.30 під Мінпаливенерго!

За додатковою інформацією звертайтесь:

Поліна Рибачук
Національний екологічний центр України
polina(#)necu.org.ua
www.necu.org.ua
тел: (044) 5070616
моб: +38097 5714241