Кампанія проти комерційного використання дельфінів в дельфінаріях

Утримання дельфінів в дельфінаріях є жорстоким поводженням з тваринами, людина не може створити для дельфінів умов, що відповідають їх природним потребам.

Утримання дельфінів в дельфінаріях суперечить Закону України «Про Червону книгу України», адже всі три види дельфінів, що водяться в Чорному та Азовському морях занесені до неї, «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ».

2009 року перед природоохоронними організаціями України – Дружинами охорони природи Києва, Харкова, Дніпропетровська, Національним екологічним центром України, а також зоозахисниками та небайдужими громадянами постала проблема – стали будуватися дельфінарії у великих містах України: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та Донецьку, які знаходяться на значній відстані від моря. Також з’явилися пересувні дельфінарії типу подорожуючих цирків, коли ставився басейн та накривався шатром. На даний момент пересувні дельфінарії закрито. Далеко від моря залишилися відкритими дельфінарії в Києві, Донецьку та Харкові.

Головною ціллю кампанії є припинення функціонування дельфінаріїв в Києві, Харкові, Донецьку та перевезення дельфінів до морських дельфінаріїв з подальшою програмою їх реабілітації та випуском у море. Реорганізація приморських дельфінаріїв.

Сайт кампанії: delfinariy.info

Детальніше

Матеріали