ОПИС ПРОЄКТУ

З квітня по жовтень 2021 року в рамках німецької волонтерської програми – ASA, НЕЦУ спільно з двома партнерськими організаціями було створено проект – Ukrainian Vibes – European Public Sphere (Українські вібрації – Європейська Громадська Сфера), що присвячений об’єднанню людей у відкритих дискусіях щодо сталого розвитку та майбутнього Європи.

Проект складався з двох фаз:

У першій фазі проект – Ukrainian Vibes – European Public Sphere надав молодим європейцям (14-21 рік) можливість взяти участь в обговореннях на важливі для сучасного суспільства теми. Фаза складалася з чотирьох онлайн воркшопів на теми:  Демократія, Сталий розвиток, Європейська інтеграція, Наша Європа – створи своє майбутнє. Під час програми воркшопів молоді учасники навчалися, ділилися та зміцнювали свої знання у різних сферах, для побудови Європи, в якій вони хочуть жити! Воркшопи включали відкриті дискусії з експертами та інтерактивні групові завдання.

Друга фаза проекту представляла собою серію з трьох вебінарів: вебінар І Інклюзивна демократія, Громадянська участь та Інновації, вебінар ІІ Розумні громадяни, мудрі рішення – Сталий розвиток, вебінар ІІІ Європа та Україна.

 Фокус заходів змістився з освітнього формату на формат дискусії,  відкритого діалогу між європейськими громадянами.Цільова аудиторія цієї фази не була обмежена, долучитися до вебінару могли всі бажаючі європейці від 16 років. На кожному вебінарі учасники мали змогу обрати одну з трьох тематичних груп, та обговорити конкретні питання обраної теми.

Основним завданям обох фаз було зібрати думки, ідеї, та рішення учасників та експертів, щодо майбутнього Європи, опублікувати та представити їх на Конференції про майбутнє Європи, створити електронний каталог ідей та передати його зацікавленим сторонам ЄС.

У проекті взяли участь молоді представники різних країн ЄС: України, Німеччини, а також інших держав, зацікавлені в темах Демократії, Сталого Розвитку та Євроінтеграції України.

  • Створити відкритий та інклюзивний простір для діалогу та відкритих дискусій стосовно майбутнього Європи;
  • Об’єднати людей разом;
  • Надати європейцям можливість взяти участь в обговореннях на важливі для сучасного суспільства теми;
  • Проаналізувати та зібрати ідеї для майбутнього Європи.

Інокентій Владиславович Горобцов

 

МОЛОДШИЙ ЕКСПЕРТ З МОНІТОРИНГУ ТА КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ АТМОСФЕРНОГО ПОВІТРЯ
Inokentii Horobtsov – junior expert on air quality monitoring and control
Професійні інтереси: системний аналіз взаємозв’язків між видами і популяціями, та їхніми екосистемами, еволюційна екологія, моніторинг та управління якістю навколишнього середовища, менеджмент штучних та напівштучних екосистем, новітні технології у екологічній сфері.
Контакти:inokentij.ghorobcov@stud.nau.edu.ua

Юлія Костянтинівна Христинченко

 

ЕКСПЕРТ З ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПИТАНЬ, МЕНЕДЖЕР З КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Khrystynchenko Yuliia  – Energy Expert, Communications Technology Manager
Професійні інтереси: розумні та інтегровані енергетичні рішення для переходу до низьковуглецевої та ресурсоефективної економіки, освітня екологічна діяльність, комунікаційні технології, PR, SMM, копірайтинг, переклад (мови: українська, російська, англійська), діджитал-маркетинг, реклама, співпраця зі ЗМІ.
Контактиxryst@gw.necu.org.ua 

У проекті взяли участь 172 людини, з 36 країн світу. З них 126 – учасники, 37 – спікери, активісти та науковці, 9- команда та технічна підтримка. Як результат,  отримано 36 пропозицій, та скомпоновано Каталог ідей, щодо майбутнього Європи.

Детальніше з результатами проекту можна ознайомитись тут.

Проєкт Ukrainian Vibes – European Public Sphere стартував і цього року з новою командою, проте НЕЦУ залишився незмінним його парнером.
Дізнатись інформацію про проект можна тут.