Національний екологічний центр України звернувся з відкритим листом до голови КМДА О. Попова, в якому закликають оголосити конкурс на посаду гендиректора Київського зоопарку.

У листі природоохоронці висловили занепокоєння тим, що Євген Кирилюк, якого КМДА наразі пропонує на посаду гендиректора, може стати лобістом створення на території зоопарку океанаріуму, де утримуватимуться дельфіни.

12 липня 2012 р. Київрада прийняла незаконне рішення про будівництво океанаріуму на місці недобудованого вольєра для мавп, яке не погоджене з Мінприроди та суперечить Проекту організації території зоопарку. Через декілька тижнів планується підписання інвестдоговору на це будівництво.
Працівники зоопарку також побоюються, що в перспективі можуть бути відчужені й інші території зоопарку на користь приватних підприємств.

Нагадаємо, 21 вересня з посади Генерального директора Київського зоопарку звільнився за власним бажанням Олексій Толстоухов. Зараз триває узгодження кандидатури нового директора. За словами співробітників зоопарку, ним може стати Євген Кирилюк, який вже перебував на посаді Генерального директора зоопарку в 1998-2006 рр.

Повний текст листа за посиланням:
https://necu.org.ua/wp-content/uploads/zayava_zoopark_2012.pdf

За додатковою інформацією, звертайтеся:

Олексій Василюк 097 1000 473
Олег Андрос 097 502 75 51