anty-moxnyk“Ми здивовані цією пропозицією. Мінприроди – складне комплексне міністерство. Можна говорити про політичне призначення, але не про профанацію. Які конвенції знає п. А. Мохник? Закони? Програми в сфері довкілля?

Він був у Чорнобилі? Добре, там побувало 800 000 людей, і багато хто з членів екоорганізацій. Чи це достатня підстава для міністерської посади? На жаль, жодного концептуального досягнення цієї людини ми – природоохоронна організація – теж не знаємо.

Екологісти розробили вимоги до кандидата на цю посаду (в двох версіях – загальній і спеціальній), а також завдання для майбутнього Міністра.

Ми просимо п. А. Мохника ознайомитися з цими документами, зважити свої сили, а потім повернутися до питання про таке відповідальне призначення. І якщо він знайде в собі сили сказати “Вибачте, дякую, ні”, – ми це оцінимо і будемо поважати його рішення. Потому екологічні організації проведуть свої консультації, знайдуть команду, що зможе поліпшити стан справ у руїні під назвою “Мінприроди” і буде співпрацювати з високопосадовцями у втіленні сучасної державницької екополітики”, – Ярослав Мовчан, голова Національного екологічного центру України.

Пропозиції до фахового визначення критеріїв відповідності для кандидатур на посаду Міністра та керівного складу Міністерства екології та природних ресурсів України Довкілля і екополітика: загрози, завдання та план дій (контекст національної безпеки)

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до:

Ярослав Мовчан
Національний екологічний центр України, Київ
050 386 77 39
yaroslav.movchan at necu.org.ua