iucn

НЕЦУ є членом Міжнародного союзу охорони природи (IUCN), який допомагає знаходити практичні рішення найбільш насущних проблеми навколишнього середовища та розвитку. МСОП підтримує наукові дослідження, здійснює проекти на місцях по всьому світу і співпрацює з урядами, неурядовими організаціями, установами Організації Об’єднаних Націй, компаніями та місцевими громадами з метою розробки та здійснення політики, законодавства та застосування передової практики.

РПР

НЕЦУ є членом громадської коаліції Реанімаційний пакет реформ (РПР). Реанімаційний пакет реформ об’єднує провідні неурядові організації і експертів з усієї України заради розробки та реалізації ключових реформ в Україні. НЕЦУ в РПР працює в енергетичній групі експертів, а також долучається до роботи групи “РПР – Київ” з питань екологізації громадського транспорту.

НЕЦУ є членом Української річкової мережі – добровільного об’єднання громадян, неурядових організацій (НУО) та місцевих громад, метою якого є сприяння поліпшенню екологічного стану річок, а також позитивним змінам в екологічній політиці України у галузі охорони і збереження річок.

Ми висловлюємо подяку за фінансову підтримку нашої діяльності:

001donor_iucnМіжнародний союз охорони природи (IUCN)002donor_wetlWetlands International
005donor_undefДемократична програма ООН (The United Nations Democracy Fund)004donor_unepgefЧорноморська програма ПРООН-ГЕФ (UNDP-GEF)
ssncШведське товариство охорони природи006donor_wcfСпілка збереження дикої природи
007donor_bwCEE Bankwatch Network011donor_ecЄвропейська комісія
mott-logoФонд Чарльза Стюарта Мотта016donor_visegradУряд Королівства Нідерланди
016donor_visegradInternational Visegrad FundФонд ВідродженняФонд Відродження
Франкфуртське зоологічне товариствоФранкфуртське зоологічне товариствоEuropean UnionEuropean Union
National Endowment for DemocracyNational Endowment for Democracy
Діяльність НЕЦУ співфінансвано урядами країн Чехії, Угорщини, Польщі та Словакії через Вишеградські гранти від Міжнародного Фонду Вишеграда. Місія фонду є просувати ідеї сталої регіональної співпраці у Центральній Європі.
Також висловлюємо подяку компанії Microsoft Україна за безкоштовно надане програмне забезпечення.

Результати аудиту

Результати аудиту НЕЦУ, 2016 рік
Результати аудиту НЕЦУ, 2015 рік
Результати аудиту НЕЦУ, 2014 рік
Результати аудиту НЕЦУ, 2013 рік