Відбулася позачергова Конференція Національного екологічного центру України

13 жовтня 2017 року в м. Вінниця відбулася позачергова Конференція Національного екологічного центру України (НЕЦУ), скликана Радою та Ревізійною комісією НЕЦУ.

На початку конференції делегати і гості вшанували хвилиною мовчання пам’ять Ярослава Івановича Мовчана – одного із засновників НЕЦУ, авторитетного вченого та громадського активіста, багатолітнього очільника нашої організації, який пішов з життя 18 вересня цього року.

У позачерговій Конференції взяли участь 23 делегати, що представляли відокремлені підрозділи НЕЦУ. Особисто присутніми на Конференції були 11 делегатів, 5 делегатів були на скайп-зв’язку та 7 – на телефонному.

Конференцією було обрано мандатну та лічильну комісії, а потім затверджено порядок денний, що складався з 4 пунктів: обрання Голови НЕЦУ, заступників Голови, Ради НЕЦУ та Ревізійної комісії.

За підсумками голосування на позачерговій Конференції НЕЦУ обрано новий керівний склад організації:

Голова НЕЦУ Руслан Гаврилюк
Заступники Голови НЕЦУ Юрій Масікевич, Олег Деркач
Члени Ради НЕЦУ Руслан Гаврилюк, Юрій Масікевич, Олег Деркач, Наталія Вишневська, Микола Близнюк, Ярослав Геник, Віталій Шаравара
Члени Ревізійної комісії НЕЦУ Галина Проців, Георгій Веремійчик, Віктор Мельничук

На цьому позачергова Конференція завершила свою роботу.

На першому засіданні нової Ради НЕЦУ виконавчим директором організації призначено Дмитра Іванова.

 

Рада НЕЦУ
м. Вінниця
13 жовтня 2017 року

  • Олександра Остапенко

    гідного успіху новообраній команді!

  • Гриша

    Це перша конференція НЕЦУ, яка проходила за закритими дверима, і на яку були недопущений штат організації та члени організації. На фото співробітник та член НЕЦУ Андрій Желєзний символічно тримає Статут НЕЦУ.

    Організатори опустились до того, що клеймили присутніх на конференції. https://uploads.disquscdn.com/images/f94693656d6d3243e0d7c9ee167a2194fdfabfe9e9999bae94524fec65d8ebcf.jpg