Перлини піщаної флори у пониззях Південного Бугу та Інгулу

Cерія: Збереження біорізноманіття в Приморсько-степовому екокоридорі / Під ред. Г.В. Коломієць. — К.: Громадська організація ”Веселий Дельфін”, 2008. — 40 с.

Наведено інформацію про 15 ендемічних та рідкісних видів рослин-псамофітів, зокрема, описані характерні риси зовнішнього вигляду, місця зростання у пониззях річок Південний Буг та Інгул, плани дій щодо збереження видів та відновлення їх на територіях, де вони зростали в історичному минулому. Надано відповіді на основні питання, які можуть виникнути при знайомстві з рідкісними видами рослин, та приклад екопросвітньої рольової гри ”Створюємо заповідний об’єкт”. Для місцевих громад, спеціалістів Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області та Головного управління земельних ресурсів в Миколаївській області, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державних підприємств лісового господарства, проектних та господарських організацій, громадян, що планують діяльність на пісках у пониззях Південного Бугу та Інгулу, громадських діячів, вчителів, школярів, студентів, любителів природи.

Укладачі: Коломієць Г.В., Деркач О.М., Парафіло М.М., Абдулоєва О.С. Відповідальний редактор: Г.В. Коломієць. Англомовне редагування: О.С. Абдулоєва. Макет : І.П. Сіренко На обкладинці: волошка перлиста (О. Деркач, 2006); схема понизь Південного Бугу та Інгулу. Червоними кружками позначені місця, де найкраще збереглись ділянки піщаного степу.

Перлини піщаної флори у пониззях Південного Бугу та Інгулу
Перлини піщаної флори у пониззях Південного Бугу та Інгулу

Коментарі закрито.