Юрій Володимирович Урбанський

Виконавчий директор НЕЦУ

(Yury Urbansky), 1973

З 1994 року Юрій Урбанський брав активну участь у діяльності Молодіжного відділення НЕЦУ, а 1995 р. обраний його секретарем. У тому ж році залучений до програми “Організація та менеджмент для українських НУО”, що здійснювалася нідерландською організацією ” MilieukontaktOost – Europa”. У межах програми він брав активну участь в організації та проведенні семінарів для українських НУО, присвячених плануванню стратегії та діяльності, управлінню НУО, а також національній та міжнародній співпраці.

В 1996 році Юрій, працюючи у НЕЦУ, став національним координатором мережі «CEE Bankwatch Network» в Україні. Того ж року він закінчив навчання у Національному технічному університеті «КПІ» за спеціальністю “радіотехніка”. З березня 2011 року і до сьогодні Юрій Урбанський – виконавчий директор НЕЦУ.

Протягом 1997-2001 років Юрій брав активну участь у міжнародній кампанії НУО проти добудови двох атомних реакторів в Україні (проект ХАЕС-2/РАЕС-4). Також він займався іншими ініціативами з протидії потенційно шкідливим проектам, що фінансуються міжнародними банками, зокрема, проектів будівництва нафтопроводу БТД в Азербайджані та Грузії, аміачного терміналу на Тамані (РФ), дослідження негативних екологічних та соціальних наслідків закриття вугільних шахт в Україні та залучення до обговорення політики Всесвітнього банку (Перегляд фінансування видобувної промисловості) та ЄБРР (перегляд та консультації щодо Екологічної політики, Політики інформування громадськості та Енергетичної політики).

Мови: українська, російська, англійська.

Контакти:
Urbik at necu.org.ua
Skype: urbiku
Тел.: (044) 238 62 60; 050 512 32 22