Олег Євгенійович Андрос

Член Молодіжного відділення НЕЦУ

(Oleg Andros), 1985

Народився та живе у м. Києві.

У 2007 р. закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (спеціальність «Політологія»), у 2010 р. – аспірантуру філософського факультету КНУ. Кандидат політичних наук.

Працює у Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління, доцент кафедри державного управління для сталого розвитку.

Автор наукової монографії «Екологістські рухи в сучасному політичному процесі» (К.: Стилос, 2012).
Пише наукову фантастику та фентезі. Автор художніх книг «Територія Духу» (К., Спілка вільних журналістів «Природа над усе», 2008, у співавторстві з А. Є. Комаровою), «Тут побували люди» (К.: LAT&K, 2009) та ін.

Учасник АТО (2015 р., офіцер прес-служби 72 окремої гвардійської механізованої бригади).

Засновник та клавішник музичного гурту «AndrosLand». Захоплюється портретним фото.

У 2004 р. познайомився з МВ НЕЦУ через кампанію на захист зелених зон Батиєвої гори.
У 2005 р. приєднався до МВ НЕЦУ. Учасник кампаній проти комерційних дельфінаріїв, за збереження зелених зон м. Києва, за добробут тварин у Київському зоопарку.

Співавтор посібників:

– Василюк О., Андрос О., Борисенко К., Парнікоза І Охорона природи у місті. Теорія, практичні поради, методичні рекомендації, менеджмент. Вид. ІІ: доп. і перероб. – К.: НЕЦУ, 2009. – 324 с.;

– Василюк О.В., Андрос О.Є., Бондаренко І.С., Шпег Н.І. Ваш перший контакт з журналістами та чиновниками (Посібник для Дружин з Охорони Природи та інших молодіжних природоохоронних організацій). Вид. ІІ: доп. та перероб/За ред. Андроса О.Є., Бондаренко І.С. – К.: НЕЦУ, 2011. – 88 с. див. бібліографію НЕЦУ.

Співавтор доповіді громадських природоохоронних організацій «Громадська оцінка державної екологічної політики в Україні у 2012 році»/ [Агєєва В. В. та ін.]. – К., 2013. – 286 с.

Професійні інтереси: охорона зелених зон у містах, захист безпритульних тварин, інформаційне та постіндустріальне суспільство, футурологічні дослідження з точки зору екологізму.

Мови: українська, російська, англійська (intermediate).

Контакти:

E-mail: greenteremky at gmail.com
Тел.: (097) 502-75-51, (044) 383-27-41