Владлена Миколаївна Марцинкевич

Експерт з екологізації агросектору

(Vladlena Martsynkevych), 1983

Владлена працює у НЕЦУ з грудня 2007 року у програмі співпраці з країнами Центральної Азії та Кавказу міжнародної мережі НУО «CEE Bankwatch Network», яка спрямована на зменшення негативних наслідків проектів МБР на довкілля.

У 2006 році Владлена отримала диплом магістра за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» Національного університету «Києво-Могилянська Академія». У своїй науковій роботі вона досліджувала радіопротекторні властивості селену. У 2007 р. отримала ступінь магістра від Департаменту екологічних наук та політики в Центральноєвропейському університеті (Будапешт, Угорщина), виконавши практичне дослідження-обрахунок щодо використання електроенергії у домогосподарствах України приладами, що знаходяться у стані спокою-очікування (StandbyEnergyConsumptioninUkraine), з відповідними рекомендаціями. Протягом навчання Владлена була волонтером у різних екологічних НУО. Брала активну участь у студентських конференціях з виступами про сталий розвиток, екологічне страхування та екологічну інформацію.

Професійні інтереси: практичні заходи енергозбереження, транскордонні забруднення річкових мереж, несанкціоновані сміттєзвалища, робота з громадськістю.

Мови: українська, російська, англійська, французька.

Контакти:

Emailvladlena AT bankwatch.org
Тел.: (044) 238 62 60
Skype: malyshandkarlson