Співробітники НЕЦУ

Юрій Володимирович Урбанський

Виконавчий директор НЕЦУ

(Yury Urbansky), 1973

В 1996 році Юрій, працюючи у НЕЦУ, став національним координатором мережі «CEE BankwatchNetwork» в Україні. Того ж року він закінчив навчання у Національному технічному університеті «КПІ» за спеціальністю “радіотехніка”. З березня 2011 року і до сьогодні Юрій Урбанський - виконавчий директор НЕЦУ.

Світлана Михайлівна Коробова

Головний бухгалтер НЕЦУ

(Svitlana Korobova), 1964

Приєдналась до колективу НЕЦУ у травні 2006 року. В 1986 році Світлана Коробова закінчила факультет кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка. У 2000 році отримала другу освіту за спеціальністю «Облік та аудит».

Ганна Вікторівна Заворотна

Вчений секретар НЕЦУ

(Hanna Zavorotna), 1984

Ганна долучилася до НЕЦУ 2009 року, приєднавшись до його Молодіжного відділення. У 2010 році працювала у проекті НЕЦУ «Деснянський екологічний коридор». Науковим секретарем у штаті НЕЦУ працює з лютого 2015 року.

Євгенія Вікторівна Кравченко

Координатор роботи з волонтерами та прихильниками

(Ievgeniia Kravchenko), 1988

До НЕЦУ Євгенія приєдналась 2014 року. З 2009 року активно займається громадською та волонтерською діяльністю у різних сферах громадського життя.

Олексій Георгійович Пасюк

Координатор програми співпраці з країнами Центральної Азії та Кавказу мережі «CEE Bankwatch Network»

(OlexiPasyuk), 1974

Олексій приєднався до НЕЦУ 2000 року, обійнявши посаду міжнародного координатора енергетичних програм мережі «CEE BankwatchNetwork». З 2004 року відповідальний за роботу мережі «CEE BankwatchNetwork» у країнах Центральної Азії та Кавказу.

Ірина Іванівна Ставчук

Експерт з питань зміни клімату

(Iryna Stavchuk), 1981

Ірина приєдналася до НЕЦУ у грудні 2005 року як координатор напрямку попередження глобальної зміни клімату та адаптації до негативних наслідків.

Надія Олександрівна Артем’єва

координатор проекту з адаптації до зміни клімату

(Nadiia Artemieva), 1983

Надія приєдналась до НЕЦУ в 2015 році.. Координує проект з адаптації до зміни клімату, займається технічною допомогою громадам, що потерпають від проявів зміни клімату, у розробці локальних планів дій з адаптації та їх впровадженню.

Андрій Григорович Желєзний

провідний експерт НЕЦУ з питань зміни клімату

(Andriy Zheleznyi), 1987

Андрій приєднався до НЕЦУ 2008 року. В організації працює у програмі з питань зміни клімату, метою якої є попередження глобальних змін клімату та їхніх негативних наслідків.

Ірина Олегівна Головко

Національний координатор мережі «CEE BankwatchNetwork» в Україні у сфері енергетики

(Iryna Holovko), 1984

Ірина приєдналася до НЕЦУ у вересні 2007 року як координатор міжнародної мережі НУО «CEE BankwatchNetwork». Займається моніторингом діяльності міжнародних банків розвитку (МБР) в Україні у сфері енергетики, координує громадські кампанії проти проблемних енергетичних проектів.

Олена Василівна Міскун

Експерт з міжнародних фінансових організацій

(Olena Miskun), 1979

Олена почала свою екологічну діяльність у НЕЦУ волонтером у 2002 році. У 2008 році перейшла на посаду національного координатора «CEE Bankwatch Network». Займається моніторингом діяльності міжнародних банків розвитку в Україні (ЄБРР та ЄІБ), координує громадські кампанії проти проблемних проектів.

Анна Олександрівна Даниляк

Фахівець з охорони навколишнього середовища

(Anna Danyliak)

Анна приєдналась до команди НЕЦУ влітку 2015 року у якості волонтерки. З 2016 року розпочала роботу у якості експерта з охорони навколишнього середовища та наразі опікується питаннями сталого сільського розвитку та екологізації сільського господарства.

Анна Володимирівна Шумейко

Експерт з енергозбереження

Анна приєдналася до НЕЦУ у лютому 2015 року. Працює над питаннями енергозбереження та енергоефективності у будівлях. Співпрацює з експертами, представниками національних і місцевих органів влади, громадськими активістами щодо розробки, прийняття та реалізації державної політики з енергоефективності. Готує коментарі та пропозиції до проектів державних рішень та координує громадську експертну робочу групу з питань механізму фінансування енергоефективності у будівлях. Координує експертну групу “Реформа енергетичного сектора” Реанімаційного Пакету Реформ.

Тамара Гурамівна Харчилава

Фахівець по роботі з місцевими ініціативами

Тамара приєдналася до НЕЦУ 2017 року. З 2014 року активно займається громадською та волонтерською діяльністю у різних сферах громадського життя, з 2016 – правозахисник в природоохоронній сфері.

Ганна Дмитрівна Гуз

Асистент проектів НЕЦУ

(Guz Ganna), 1992

Ганна приєдналася до НЕЦУ у квітні 2014 року як волонтер. Наприкінці 2014 року Анна стала асистентом проектів НЕЦУ, зокрема, у проекті розвитку демократії ООН.

Соф’я Сергіївна Садогурська

Асистент кліматичного відділу

До НЕЦУ Соф’я приєдналася у 2016 році як асистент кліматичного відділу. З 2012 року активно займається громадською та волонтерською діяльністю у різних сферах громадського життя. З 2015 року є менторкою в міжнарожних програмах неформальної освіти молоді, зокрема польсько-українсько-білоруских програм «Майстерня громадської активності» (до 2015 р.) та «Сусіди 3.0», молдавської екологічної програми «activEco» та проектів польського фонду Borussia.

Олена Олегівна Захарян

координатор медіавідділу

(Olena Zakharian), 1992

Олена приєдналася до НЕЦУ у листопаді 2015 року. Активно займається громадською діяльністю з 2012 року, в природоохоронній сфері – з 2014 року.

Михайло Федорович Петях

Менеджер медіа-проектів

(Mykhaylo Petyakh), 1985

Михайло приєднався до НЕЦУ 2002 року як активний волонтер Молодіжного відділення організації. В 2003 року почав працювати в організації в якості адміністратора веб-сайтів НЕЦУ.