Співробітники НЕЦУ

Юрій Володимирович Урбанський

Виконавчий директор НЕЦУ

(Yury Urbansky), 1973

В 1996 році Юрій, працюючи у НЕЦУ, став національним координатором мережі «CEE BankwatchNetwork» в Україні. Того ж року він закінчив навчання у Національному технічному університеті «КПІ» за спеціальністю “радіотехніка”. З березня 2011 року і до сьогодні Юрій Урбанський - виконавчий директор НЕЦУ.

Світлана Михайлівна Коробова

Головний бухгалтер НЕЦУ

(Svitlana Korobova), 1964

Приєдналась до колективу НЕЦУ у травні 2006 року. В 1986 році Світлана Коробова закінчила факультет кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка. У 2000 році отримала другу освіту за спеціальністю «Облік та аудит».

Ганна Вікторівна Заворотна

Вчений секретар НЕЦУ

(Hanna Zavorotna), 1984

Ганна долучилася до НЕЦУ 2009 року, приєднавшись до його Молодіжного відділення. У 2010 році працювала у проекті НЕЦУ «Деснянський екологічний коридор». Науковим секретарем у штаті НЕЦУ працює з лютого 2015 року.

Олексій Георгійович Пасюк

Координатор програми співпраці з країнами Центральної Азії та Кавказу мережі «CEE Bankwatch Network»

(OlexiPasyuk), 1974

Олексій приєднався до НЕЦУ 2000 року, обійнявши посаду міжнародного координатора енергетичних програм мережі «CEE BankwatchNetwork». З 2004 року відповідальний за роботу мережі «CEE BankwatchNetwork» у країнах Центральної Азії та Кавказу.

Ірина Іванівна Ставчук

Експерт з питань зміни клімату

(Iryna Stavchuk), 1981

Ірина приєдналася до НЕЦУ у грудні 2005 року як координатор напрямку попередження глобальної зміни клімату та адаптації до негативних наслідків.

Надія Олександрівна Артем’єва

координатор проекту з адаптації до зміни клімату

(Nadiia Artemieva), 1983

Надія приєдналась до НЕЦУ в 2015 році.. Координує проект з адаптації до зміни клімату, займається технічною допомогою громадам, що потерпають від проявів зміни клімату, у розробці локальних планів дій з адаптації та їх впровадженню.

Андрій Григорович Желєзний

провідний експерт НЕЦУ з питань зміни клімату

(Andriy Zheleznyi), 1987

Андрій приєднався до НЕЦУ 2008 року. В організації працює у програмі з питань зміни клімату, метою якої є попередження глобальних змін клімату та їхніх негативних наслідків.

Олена Василівна Міскун

Експерт з міжнародних фінансових організацій

(Olena Miskun), 1979

Олена почала свою екологічну діяльність у НЕЦУ волонтером у 2002 році. У 2008 році перейшла на посаду національного координатора «CEE Bankwatch Network». Займається моніторингом діяльності міжнародних банків розвитку в Україні (ЄБРР та ЄІБ), координує громадські кампанії проти проблемних проектів.

Анна Олександрівна Даниляк

Фахівець з охорони навколишнього середовища

(Anna Danyliak)

Анна приєдналась до команди НЕЦУ влітку 2015 року у якості волонтерки. З 2016 року розпочала роботу у якості експерта з охорони навколишнього середовища та наразі опікується питаннями сталого сільського розвитку та екологізації сільського господарства.

Анна Володимирівна Шумейко

Експерт з енергозбереження

Анна приєдналася до НЕЦУ у лютому 2015 року. Працює над питаннями енергозбереження та енергоефективності у будівлях. Співпрацює з експертами, представниками національних і місцевих органів влади, громадськими активістами щодо розробки, прийняття та реалізації державної політики з енергоефективності. Готує коментарі та пропозиції до проектів державних рішень та координує громадську експертну робочу групу з питань механізму фінансування енергоефективності у будівлях. Координує експертну групу “Реформа енергетичного сектора” Реанімаційного Пакету Реформ.

Тамара Гурамівна Харчилава

Фахівець по роботі з місцевими ініціативами

Тамара приєдналася до НЕЦУ 2017 року. З 2014 року активно займається громадською та волонтерською діяльністю у різних сферах громадського життя, з 2016 – правозахисник в природоохоронній сфері.

Ганна Дмитрівна Гуз

Асистент проектів НЕЦУ

(Guz Ganna), 1992

Ганна приєдналася до НЕЦУ у квітні 2014 року як волонтер. Наприкінці 2014 року Анна стала асистентом проектів НЕЦУ, зокрема, у проекті розвитку демократії ООН.

Михайло Федорович Петях

Менеджер медіа-проектів

(Mykhaylo Petyakh), 1985

Михайло приєднався до НЕЦУ 2002 року як активний волонтер Молодіжного відділення організації. В 2003 року почав працювати в організації в якості адміністратора веб-сайтів НЕЦУ.