Співробітники НЕЦУ

Світлана Михайлівна Коробова

Головний бухгалтер НЕЦУ

(Svitlana Korobova), 1964

Приєдналась до колективу НЕЦУ у травні 2006 року. В 1986 році Світлана Коробова закінчила факультет кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка. У 2000 році отримала другу освіту за спеціальністю «Облік та аудит».

Ганна Вікторівна Заворотна

Вчений секретар НЕЦУ

(Hanna Zavorotna), 1984

Ганна долучилася до НЕЦУ 2009 року, приєднавшись до його Молодіжного відділення. У 2010 році працювала у проекті НЕЦУ «Деснянський екологічний коридор». Науковим секретарем у штаті НЕЦУ працює з лютого 2015 року.

Олексій Георгійович Пасюк

Координатор програм

(Olexi Pasyuk), 1974

Олексій приєднався до НЕЦУ 2000 року, обійнявши посаду міжнародного координатора енергетичних програм мережі «CEE Bankwatch Network». З 2004 року відповідальний за роботу мережі «CEE Bankwatch Network» у країнах Центральної Азії та Кавказу.

Андрій Григорович Желєзний

провідний експерт НЕЦУ з питань зміни клімату

(Andriy Zheleznyi), 1987

Андрій приєднався до НЕЦУ 2008 року. В організації працює у програмі з питань зміни клімату, метою якої є попередження глобальних змін клімату та їхніх негативних наслідків.

Олена Василівна Міскун

Експерт з міжнародних фінансових організацій

(Olena Miskun), 1979

Олена почала свою екологічну діяльність у НЕЦУ волонтером у 2002 році. У 2008 році перейшла на посаду національного координатора «CEE Bankwatch Network». Займається моніторингом діяльності міжнародних банків розвитку в Україні (ЄБРР та ЄІБ), координує громадські кампанії проти проблемних проектів.

Анна Олександрівна Даниляк

Фахівець з охорони навколишнього середовища

(Anna Danyliak)

Анна приєдналась до команди НЕЦУ влітку 2015 року у якості волонтерки. З 2016 року розпочала роботу у якості експерта з охорони навколишнього середовища та наразі опікується питаннями сталого сільського розвитку та екологізації сільського господарства.

Тамара Гурамівна Харчилава

Фахівець по роботі з місцевими ініціативами

Тамара приєдналася до НЕЦУ 2017 року. З 2014 року активно займається громадською та волонтерською діяльністю у різних сферах громадського життя, з 2016 – правозахисник в природоохоронній сфері.

Михайло Федорович Петях

Менеджер медіа-проектів

(Mykhaylo Petyakh), 1985

Михайло приєднався до НЕЦУ 2002 року як активний волонтер Молодіжного відділення організації. В 2003 року почав працювати в організації в якості адміністратора веб-сайтів НЕЦУ.