Ганна Вікторівна Заворотна

(Hanna Zavorotna), 1984

Ганна долучилася до НЕЦУ 2009 року, приєднавшись до його Молодіжного відділення. У 2010 році працювала у проекті НЕЦУ «Деснянський екологічний коридор». Науковим секретарем у штаті НЕЦУ працює з лютого 2015 року. На звітно-виборчій конференції НЕЦУ у березні 2015 року обрана до Ради НЕЦУ.

Ганна Заворотна була активісткою Дружини охорони природи «Зелене майбутнє» міста Києва 2007-2009 років. Є співзасновницею громадської ініціативи «Спілка вільних журналістів «Природа над усе»». Двічі брала участь у Школі молодого природоохоронця на базі Регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський». Член Донецької обласної громадської організації «Центр гармонізації і розвитку людини «Схід»», Творчого об’єднання «Мак`Київська Русь» . Була волонтером громадського руху «Мусора більше НЕТ. Макеевка» і Донецького обласного центру сталого розвитку «Роза вітрів», координатором Кіровського районного осередку за місцем проживання у м. Макіївка Всеукраїнської громадської дитячої організації «Екологічна варта». Також Ганна є співавтором десятків обґрунтувань на заповідання заказників, пам’яток природи, регіонального ландшафтного і національного природного парку, художніх оповідань на тему охорони природи.

У 2009-2011 рр Ганна працювала лаборантом першої категорії Миколаївської експедиції Інституту археології Національної академії наук України – брала участь у розкопках Лідиної балки і урочища Ґард, тож, на фаховому рівні переймається проблемою збереження пам’ятки історії і культури «Історичний ландшафт Буго-Ґардівської паланки Війська Запорізького».

З 2011 року Ганна є одним з редакторів сайту «Природа».

Вегетаріанка.

Член Ради НЕЦУ у 2015-2017 рр.

Мови: українська, російська

Контакти:

E-mail: mavca AT necu.org.ua
Тел. (044) 362 32 18