Ірина Олегівна Головко

(Iryna Holovko), 1984

Ірина приєдналася до НЕЦУ у вересні 2007 року як координатор міжнародної мережі НУО «CEE BankwatchNetwork». Займається моніторингом діяльності міжнародних банків розвитку (МБР) в Україні у сфері енергетики, координує громадські кампанії проти проблемних енергетичних проектів.

У червні 2007 р. Ірина отримала диплом магістра за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Під час навчання на магістерській програмі вона працювала у грантовій програмі Посольства Японії «Grass-Roots», спрямованій на реабілітацію та розвиток громад на територіях, що постраждали під час аварії на ЧАЕС.

У НЕЦУ Ірина Головко координує кампанії проти проблемних енергетичних проектів, що фінансують за кошти міжнародних банків розвитку (понадпроектна робота АЕС, протидія будівництву об’єктів енергетики на цінних природних територіях).  У 2014 році Ірина з командою однодумців організовувала програму першого «ЕнерджайзерКемпу» – літнього табору для екологічних активістів на базі Регіонального ландшафтного парку «Бузький Гард» на р. Південний Буг.

Професійні інтереси: ядерна (не)безпека, шляхи переходу на «екологічно чисті» джерела енергії,  розвиток екологічного руху та підвищення спроможності українських екологічних організацій.

Мови: українська, російська, англійська.

Контакти:

iryna AT bankwatch.org
www.bankwatch.org
Skype: iryna.holovko
Тел.: (044) 238 62 60