Допоможи не допустити вторгення 200 джипів на території трьох заповідних об’єктів!

Учасники автоперегонів по бездоріжжю, так званого „трофі-рейду”, планують протягом тижня їздити унікальними лісами та болотами Полісся та Волині. На їхньому шляху – Поліський та Рівненський заповідники, куди не можна заходити навіть пішим людям, адже це землі абсолютної заповідності. Фінішувати та святкувати перемогу джипери планують у Шацькому національному природному заповіднику.

Серед учасників пробігу – син Президента України Віктор Янукович-молодший, який вважає, що пробіг через унікальні ліси сприятиме економічному розвиткові регіону, та Сергій Бубка, який заявив, що подібні перегони виховують справжніх патріотів країни.

При цьому організатори не планували розказати заповідникам про свої плани. Лісничі Рівненського природного заповідника знайшли інформацію самі, в інтернеті, та зв’язалися з організаторами пробігу телефоном. У відповідь їм пообіцяли „звільнити директора та заступника директора, якщо вони будуть проти”.

Допоможи зупинити свавілля! Подзвони організаторам з вимогою змінити маршрут в обхід заповідних територій!
Телефони: 067 2355746, 067 4641170, 044 3321202.

Заповни контактну форму http://goo.gl/2bbxv аби долучитися до організації та проведення акцій протесту!

Приєднатися до акції в мережі Causes (Логінитись можна за допомогою акаунту Facebook): http://www.causes.com/causes/621943-200