Анна Володимирівна Шумейко

(Anna Shumeiko), 1989

Анна приєдналася до НЕЦУ у лютому 2015 року. Працює над питаннями енергозбереження та енергоефективності у будівлях. Співпрацює з експертами, представниками національних і місцевих органів влади, громадськими активістами щодо розробки, прийняття та реалізації державної політики з енергоефективності. Готує коментарі та пропозиції до проектів державних рішень та координує громадську експертну робочу групу з питань механізму фінансування енергоефективності у будівлях. Координує експертну групу “Реформа енергетичного сектора” Реанімаційного Пакету Реформ.

У 2012 році Анна закінчила Теплоенергетичний факультет Київського Національного технічного університету «КПІ» за спеціальністю «Теплові електростанції». Після цього отримала другу вищу освіту за міжнародною магістерською програмою Ерасмус Мундус «Екологічні науки, політика та менеджмент» (Університет Манчестера, Центральний Європейський Університет та Університет м. Лунд). 

Анна має досвід роботи у проектній організації «Укренергопром-2», в якій брала участь у розробці міжнародних проектів будівництва нових та реконструкції старих енергетичних потужностей України. Також експерт працювала науковим асистентом у рамках проекту Європейського Союзу STACCATO, що передбачав демонстрацію впровадження енергоефективних заходів та застосування відновлювальних джерел енергії на прикладі багатоквартирних будинків трьох столиць ЄС.

Професійні інтереси: енергетика, енергоефективність, енергетична політика та розвиток енергосистем, стратегічне планування та прогнозування

Мови: українська, російська, англійська, німецька.

Контакти: 

E-mail: shumeiko at necu.org.ua
Тел: (044) 238 62 60