Агропромисловість наступає: жінки та навколишнє середовище

agropromyslovist

У 2015 р. Національний екологічний центр України у співпраці з кафедрою соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» провели дослідження соціально-гендерного впливу агропромислових об’єктів на сільські громади в Україні. Метою дослідження було виявити ознаки впливу агропромислових комплексів в Україні на соціально-гендерні аспекти життя сільських громад. Адже соціально-гендерні аспекти надзвичайно важливі для забезпечення сталого розвитку сільських громад, проте для сільських громад вони майже не вивчені, зокрема, і у ситуації можливих екологічних проблем, викликаних агропромисловими комплексами.


Завантажити скорочену версію звіту (українською):
Агропромисловість наступає: жінки та навколишнє середовище. Соціально-гендерний вплив агропромислових об'єктів на сільських жінок. Скорочена версія.

Завантажити скорочену версію звіту (англійською):
Advance of Factory Farming in Ukraine: Women and the Environment. Social and gender impacts of agro-industrial facilities on women in rural areas

Завантажити повну версію звіту:
Агропромисловість наступає: жінки та навколишнє середовище. Соціально-гендерний вплив агропромислових об'єктів на сільських жінок.