Партнери

bwn

З 1996 року НЕЦУ є членською організцією мережі CEE Bankwatch Network, що здійснює моніторинг діяльності міжнародних фінансових установ у Центральній та Східній Європі. Особливу увагу наших співробітників привертають проекти банків розвитку у енергетиці. Зараз саме з НЕЦУ йде координація роботи Bankwatch по поліпшенню політик Європейського банку реконструкції та розвитку і проекту підтримки організацій на Кавказі та в Середній Азії. Додаткову інформацію про діяльність мережі ви знайдете на сайті CEE Bankwatch Network.

iucn

НЕЦУ є членом Міжнародного союзу охорони природи (IUCN), який допомагає знаходити практичні рішення найбільш насущних проблеми навколишнього середовища та розвитку. МСОП підтримує наукові дослідження, здійснює проекти на місцях по всьому світу і співпрацює з урядами, неурядовими організаціями, установами Організації Об’єднаних Націй, компаніями та місцевими громадами з метою розробки та здійснення політики, законодавства та застосування передової практики.

РПР

НЕЦУ є членом громадської коаліції Реанімаційний пакет реформ (РПР). Реанімаційний пакет реформ об’єднує провідні неурядові організації і експертів з усієї України заради розробки та реалізації ключових реформ в Україні. НЕЦУ в РПР працює в енергетичній групі експертів, а також долучається до роботи групи “РПР – Київ” з питань екологізації громадського транспорту.

НЕЦУ є членом Української річкової мережі – добровільного об’єднання громадян, неурядових організацій (НУО) та місцевих громад, метою якого є сприяння поліпшенню екологічного стану річок, а також позитивним змінам в екологічній політиці України у галузі охорони і збереження річок.